ajax loader
Polski
kontakt@spiropharm.pl

Innowacyjne programy

Marzeniem zespołu Spiropharm jest świat, w którym ludzie świadomie dbają o siebie i cieszą się lepszym życiem.

W teorii większość ludzi ma świadomość, że najważniejszymi czynnikami prowadzącymi do zdrowia fizycznego i dobrego samopoczucia jest odpowiednia dieta, aktywność fizyczna, regularne poddawanie się badaniom profilaktycznym oraz dbałość o dobre nawyki. Zakładamy, że żywność którą kupujemy w sklepach jest zdrowa i bogata w naturalne składniki odżywcze.

W praktyce okazuje się że wszelkie diety, plany zwiększenia naszej aktywności fizycznej i regularnych badań kontrolnych, zazwyczaj nie przynoszą skutku. Przyczyną tego stanu rzeczy jest brak odpowiedniej motywacji, a często także świadomości. Zanieczyszczenie środowiska, genetycznie modyfikowane produkty, nieekologiczne rolnictwo, wpływają na regularnie obniżającą się jakość naszej żywności. W efekcie ilość życiodajnych składników mineralnych i naturalnych witamin, których zbilansowana dieta powinna dostarczać naszemu organizmowi spada poniżej minimum.

Ludzie poszukujący sposobów na zdrowie, dotychczas skazani byli jedynie na setki diet i poradników żywieniowych oraz karty sportowe. Niezliczona ilość nieświadomej, najczęściej niskiej jakości i napędzanej reklamami suplementacji, powoduje uzasadniony brak zaufania nawet do preparatów zdrowych i naturalnych.

W teorii większość ludzi ma świadomość, że najważniejszymi czynnikami prowadzącymi do zdrowia fizycznego i dobrego samopoczucia jest odpowiednia dieta, aktywność fizyczna, regularne poddawanie się badaniom profilaktycznym oraz dbałość o dobre nawyki. Zakładamy, że żywność którą kupujemy w sklepach jest zdrowa i bogata w naturalne składniki odżywcze. W praktyce okazuje się że wszelkie diety, plany zwiększenia naszej aktywności fizycznej i regularnych badań kontrolnych, zazwyczaj nie przynoszą skutku. Przyczyną tego stanu rzeczy jest brak odpowiedniej motywacji, a często także świadomości.

Spirolife

Program zdrowotno - motywacyjny

Duże zmiany małymi krokami

Spirolife to program zdrowotno-motywacyjny, w którym osobisty health partner motywuje, doradza i pomaga zaplanować małe kroki prowadzące do dużych zmian. Choroby układu krążenia stanowią główną przyczynę zgonów na świecie. W Polsce choroba niedokrwienna serca jest powodem około 50% wszystkich zgonów oraz najczęstszą przyczyną hospitalizacji i trwałej niezdolności do pracy. W odpowiedzi na ten stan, wraz z zespołem, stworzyliśmy program Spirolife. Innowacyjny program wsparcia w zakresie zmiany stylu życia dla osób z chorobami układu krążenia, po przebytym zawale mięśnia sercowego lub z jego ryzykiem.

Bellfemina

Program edukacyjny

Mądrość i siła kobiety tkwi w jej naturze

Bellfemina to program motywacyjno-rozwojowy przeznaczony dla kobiet, które dbają o swoje zdrowie i naturalne piękno. W ramach programu kobiety otrzymują doradztwo Bellfemina Assistant w zakresie zdrowia, pielęgnacji i samorozwoju, dostęp do aplikacji wspierającej wprowadzanie prozdrowotnych zmian w ich życiu, oraz naturalne preparaty uzupełniające dietę o niezbędne składniki odżywcze.