Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji

ajax loader
Polski
kontakt@spiropharm.pl

Struktura grupy

Grupa kapitałowa Spiropharm to zespół zaangażowanych ludzi współtworzących różne projekty, ale patrzących na co dzień w tym samym kierunku i kierujących się tymi samymi wartościami.

Spiropharm S.A. jest spółką polsko-japońską założoną w 2014 roku przez doświadczonego przedsiębiorcę Piotra Franczaka oraz urodzoną w Japonii lekarz medycyny Yoannę Kobayashi. W tym samym roku powstała spółka Spirolabs Sp. z o.o., będąca bezpośrednim zapleczem naukowo - badawczym Spiropharm S.A.

W trzecim kwartale 2015 roku nasza spółka została największym zewnętrznym inwestorem i akcjonariuszem spółki MIGAM „RKPK” Sp. z o.o. S.K.A pracującej nad rewolucyjnym na skalę globalną projektem łączącym świat osób głuchych i słyszących.

Odpowiedzialność

Fundamentem naszego postępowania są uniwersalne wartości takie jak: zdrowie, rozwój, szacunek, miłość i bezpieczeństwo. To z nich czerpiemy siłę do działania.

Stworzyliśmy zbiór zasad, który jest dla nas punktem odniesienia, wzorcem postępowania w stosunku do współpracowników, klientów oraz całego otoczenia biznesu. U podstaw kodeksu honorowego leżą nasze przekonania i wartości.

  • Pracujemy w oparciu o bezpieczeństwo klientów i własne
  • Chcemy dobra dla innych tak, jak dla siebie
  • Mówimy jak jest
  • Dbamy o równowagę ciała i ducha
  • Szanujemy swoją odmienność i traktujemy się na równi
  • Bierzemy odpowiedzialność za swoje czyny zgodnie ze swoim sumieniem

Pracownikom gwarantujemy wolność poglądów, sumienia oraz swobodę przekonań i wypowiedzi. W Spiropharm staramy się minimalizować wpływ naszej działalności na środowisko naturalne, ograniczając wytwarzanie odpadów powstających w wyniku bieżącej działalności. Promujemy ekologiczny styl życia.

Marathon Project

Spiropharm Marathon Project to zupełnie nowe podejście
do wspierania amatorskiego biegania w Polsce.

Uczestnicy tego projektu otrzymują kompleksowe wsparcie w postaci bezpłatnych pakietów startowych, darmowych podróży, noclegów i sprzętu sportowego. Do startu w wybranym maratonie uczestnicy będą przygotowywać się pod okiem trenera, przejdą również specjalistyczne badania medyczne i otrzymają dostęp do nowoczesnej i naturalnej suplementacji. Wspieramy ludzi, dla których aktywność fizyczna i dbałość o zdrowie okazały się kluczem do lepszego, bardziej komfortowego życia. Chcemy pokazywać ich historie, aby inspirować innych do walki o lepszego siebie.

Programy