Wystartowaliśmy z naszym autorskim projektem Spiropharm Marathon Project. Przecieramy nowy szlak w podejściu do wspierania amatorskiego biegania.

Trudno znaleźć biegacza, który nie marzyłby o starcie w jednym lub kilku niesamowitych maratonach z serii Abbott World Marathon. To cykl największych maratonów na świecie, który można nazwać „pucharem świata w maratonie” – Boston, Londyn, Berlin, Chicago, Nowy Jork i Tokio. Jeśli jesteś tym, który chciałby tam pobiec, pomożemy ci spełnić marzenie. Wystartowaliśmy z naszym autorskim projektem Spiropharm Marathon Project. Przecieramy nowy szlak w podejściu do wspierania amatorskiego biegania. Jak stać się częścią projektu? Śledź naszą stronę i fanpage!

Na czym polega nasze wsparcie?

Start w każdym maratonie z cyklu Abbott World Marathon Majors to duże przedsięwzięcie, z którym wiąże się wiele wydatków związanych z uzyskaniem pakietu startowego, podróżą do jednego z sześciu miast zlokalizowanych na trzech różnych kontynentach  i samym pobytem na miejscu. Dużo wysiłku i energii pochłaniają również przygotowania do startu, suplementacja, wsparcie trenerskie, sprzęt sportowy. My w tym wszystkim pomagamy. Towarzyszymy uczestnikom programu na każdym etapie ich przygody z maratonem.

Czemu to robimy?

Misją firmy Spiropharm jest motywowanie ludzi do długofalowego i całościowego dbania o swoje zdrowie. Efektem może być nie tylko dobra kondycja i samopoczucie, ale przede wszystkim lepsze i dłuższe życie. Maraton dobrze wpisuje się w idee, w które wierzymy. To nie tylko wyścig na dystansie 42,195km, ale wielki cel, którego realizacja wymaga połączenia kilku elementów takich jak zharmonizowana dieta, systematyczny trening biegowy, monitoring stanu zdrowia oraz przygotowanie mentalne. W każdym z tych obszarów jesteśmy obecni, aby wspierać ludzi w ich drodze do mety.

Masz do nas pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym projekcie? Pisz na adres: kontakt@spiropharmmarathon.pl

mm

Ewa Stępień

Certyfikowany trener i coach. Ma za sobą kilkanaście lat pracy w mediach jako dziennikarz medyczny. Zdrowym odżywianiem fascynuje się od kilku lat. Ukończyła kurs dietetyki. Trenuje tai-chi, biega i pływa. Autorka wielu tekstów na temat zdrowego stylu życia na łamach czasopism takich jak Benefit i Focus oraz portalu polki.pl. Zarówno u siebie, jak i u innych skupia się na mocnych stronach. Dostrzega drobne, codzienne sukcesy. Jako health partner pracuje w programie Spirolife Slim oraz Spirolife Active.

Wspieramy ludzi w realizacji biegowych marzeń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *