Chcemy, żebyście nas lepiej poznali, dlatego co tydzień będziemy publikować na blogu wpis o każdym z health partnerów. Zadaliśmy im kilka pytań o to kim są i o ich pracę w Spirolife. Jako pierwsza – Katarzyna Hutek. Manager programu Bellfemina oraz health partner w dwóch programach: Spirolife Active i Spirolife Slim. Z wykształcenia fizjoterapeutka. Jest również instruktorem rekreacji ruchowej, ukończyła kursy masażu i Kinesiology Taping.

Opisz siebie w 3 słowach i krótko uzasadnij swój wybór

Zdroworozsądkowa – zawsze staram się działać zgodnie z przyjętymi zasadami, oceniać siły na zamiary i pilnować deadlineów (oczywiście czasami zdarzają mi się odstępstwa ;))

Podróżniczka – kocham podróżować! Daje mi to mnóstwo energii, którą wykorzystuję później, m.in. w pracy zawodowej. Oprócz tego traktuję podróże jako naukę kreatywności, pozwalają się zdystansować i doceniać to, co się ma.

Żółty (kolor) – może nie opisuje do końca mnie, ale bardzo dobrze mi się kojarzy. Plaża, słońce, lemoniada, mango, lato… kolor, który budzi we mnie najbardziej pozytywne uczucia. Nie jest to kolor, który dominuje w mojej przestrzeni czy garderobie, ale lubię go mieć w pobliżu. Wiążą się z nim moje wspominania, miłe chwile, smaki, zapachy, podróże i dzieciństwo.

Jaką najzabawniejszą sytuację z Twoim udziałem wspominasz z biura Spirolife?

Mało ich nie było, jednak nie jestem pewna czy mogę o nich tak publicznie mówić 😉 Co roku mamy pewne zabawne zdarzenie – Mikołajki. Robimy losowanie – jak w szkole podstawowej i wzajemnie, w totalnej tajemnicy, robimy sobie prezenty, które później rozdaje Mikołaj – Piotrek Sz. i Renifer – Piter. Każdy siada grzecznie na kolanie Mikołaja, pozuje do zdjęcia, rozpakowuje prezent i w 99% może się spodziewać… skarpetek lub kubka 😉

Co najważniejszego dla siebie, w kontekście pracy z klientem wynosisz po 1,5 roku pracy w Spirolife?

Aktywne słuchanie, to coś co uważam za ogromną wartość w kontakcie z drugą osobą. Pozwala to nawiązać lepszą i bliższą relację oraz zaplanować w pełni zindywidualizowany plan działań do osiągnięcia celu. W trakcie takiej rozmowy bywa, że wystarczy nawet jedno właściwe pytanie, a odpowiedź na nie stanowi sedno problemu lub najkrótszą drogę do zmiany nawyku. Jest to umiejętność, nad którą trzeba stale pracować, ale w zamian pozwala nam to na zdobycie zaufania rozmówcy, pokazania, że go szanujemy i zachęca do większej otwartości.

Co Ty wnosisz do Spirolife?

Do Spirolife wnoszę optymizm i otwarte podejście do ludzi, ponadto doświadczenie w obszarach, w których pracuję, tzn. w aktywności fizycznej i odżywianiu. Staram się sama na sobie próbować ćwiczeń czy przepisów, które polecam klientom. W Spirolife ważna jest autentyczność i indywidualne podejście, co oznacza, że każdy uczestnik programu dostaje spersonalizowany plan pozwalający mu uzyskać pożądany cel. Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Relacja. Health partner ma za zadanie nie tylko przekazać plan treningowy czy dietetyczny, ale ma motywować i wspierać klienta w realizowaniu go.

Co Spirolife daje Tobie?

Ta praca wymaga ode mnie ciągłej nauki i bycia na bieżąco. Dzięki Spirolife nieustannie się rozwijam. Zdobywam dużo wiedzy, którą wykorzystuję w pracy z klientami, ale również we własnym życiu, mówię tu o zdrowym odżywianiu czy eliminowaniu złych nawyków. Z zawodu jestem fizjoterapeutką, a zawód zdobyłam na AWF i UM dlatego Spirolife pozwala mi połączyć moje pasje, wykształcenie i doświadczenie. Oprócz bycia health partnerem i pracy z klientami, koordynuję Spirolife od strony social mediów, a wszystkie treści, które możecie przeczytać na naszym facebookowym fanpage’u tworzymy sami w naszym biurze.

mm

Spiropharm

Spiropharm S.A. to producent preparatów stworzonych z naturalnego suszu, wyciągów i oleju roślinnego, opartych na najwyższej jakości Superfoods.

Poznaj naszych health partnerów – Katarzyna Hutek

Komentarze

 • 12 maja 2017 z 00:38
  Permalink

  Dzień dobry. Bardzo ciekawy wywiad. Mój kolor to też żółty!

  Odpowiedz
 • 26 maja 2017 z 20:33
  Permalink

  Pozytywna, miła osoba – tej Pani można zaufać ! Pozdrawiam 😊

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *